Bezrobocie

Zmiana rozmiaru czcionki

Dobrze wiemy, że możliwość pracy to nie tylko szansa na samodzielność i niezależność, nie tylko szansa rozwoju i aktywności. Praca to również poczucie godności i spełnienia. Często mniej ważne jest to jakie stanowisko zajmujesz, a większe znaczenie odgrywa fakt, że swoją pracę wykonujesz najlepiej jak potrafisz, jesteś doceniany i czujesz się potrzebny. Doskonale rozumiemy, że w poszukiwaniu dobrej pracy nie zawsze chodzi tylko o przetrwanie, chodzi o Człowieka, chodzi o Ciebie.

Chcemy wesprzeć Cię w Twojej drodze zawodowej.

Punkt Aktywizacji Zawodowej to miejsce, które nie tylko wspiera w poszukiwaniu zatrudnienia lub zmianie miejsca pracy, ale poprzez różnego rodzaju zajęcia grupowe i indywidualne wspomaga w rozwoju osobistym.

Tutaj nie tylko dowiesz się jak tworzyć dokumenty aplikacyjne, ale też po co w ogóle to robić. Poznasz i doświadczysz co sprawdza się w rozmowie z pracodawcą a jakich błędów nie popełniać.  Uczestnicząc w zajęciach grupowych masz szanse wymienić się sprawdzonymi sposobami pozyskiwania zatrudnienia, adresami uczciwych pracodawców i poznać ludzi w podobnej sytuacji w jakiej Ty sam się znajdujesz. Podczas zajęć masz szansę przekonać się jakie warunki pracy jesteś gotów przyjąć a na co nie możesz się godzić. To również świetna okazja, aby nauczyć się negocjować swoje warunki i zasady, ale też tworzyć atmosferę  współpracy w zespole.