Zgłoś się do udziału w projekcie:
1. Zapoznaj się z regulaminem i dokumentami do pobrania: www.politykaspoleczna.um.warszawa.pl/…/projekt-aoon-warszawa oraz www.ptsr.waw.pl
2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i załączniki.
3. Dokumenty możesz złożyć w następujący sposób:
- przez ePUAP: /CUSWarszawa/SkrytkaESP
- wysłać pocztą na adres: Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa”,
ul. Z. Nałkowskiej 11, 01-886 Warszawa
- drogą e-mailową na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONTAKT DO KOORDYNATORÓW PROJEKTU:
Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa”
Dorota Potyralska – tel. 22 277 49 86, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Oddział Warszawski
Małgorzata Kitowska – tel. 22 831 00 76, e-mail: malgorzTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..p

Twój Parasol – aplikacja mobilna https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/2602.png")">☂️

Twój Parasol to aplikacja mobilna dzięki której osoby narażone na sytuacje związane z przemocą w rodzinie mogą uzyskać wsparcie i informacje. Poza materiałami edukacyjnymi aplikacja umożliwia dostęp do bazy organizacji oferujących wsparcie.

Aplikacja umożliwia również przesyłanie informacji o zdarzeniach przemocowych do ewentualnego wykorzystania później oraz możliwość kontaktu z wcześniej skonfigurowanym adresem e-mail lub możliwość szybkiego wybrania telefonu alarmowego.

W celu zapewnienia dyskrecji użytkowania aplikacji – oficjalną częścią aplikacji jest zestawienie danych pogodowych odpowiednich do lokalizacji.

https://twojparasol.com/

Podkategorie